این دو روز تو مود دپرشن حاد بودم .. نه درس خوندم .. نه کار مفیدی انجام دادم .. همش تو خونه و توی اتاق .. روی تخت .. درحال فیلم دیدن .. هر چند باعث شد بعد از مدتها چند تا فیلم ببینم که هرچند خیلی خوب نبودند ولی تو فاز فیلم بودن خوب بود .. اوه .. البته یه فیلم خوب دیدم .. فکر کنم برای 11 مین بار Pretty Woman رو دیدم .. و لذت بردم .. و همچنان دوستش داشتم .. و فکر کنم باز هم که بی حوصله بشم ببینمش .. و لذت ببرم ..

و چقدر دوست داشتم به Mr.R هم می دادم که ببینه ..اوه .. Mr.R یک هفته دیگه بیشتر نیست و سربازی اش تموم میشه .. و چقدر دل همه براش تنگ میشه .. و دل من هم .. برای پسرک درونش البته ..

دوست داشتم یه خونه داشتم برای خودم .. نه برای زندگی ای جدا از خانواده .. برای گاهی جدا بودن از خانواده .. مهمون داشتن و مهمونی دادن جدا از خانواده .. بودن با دوستایی که دوستشون داری .. بدون نیاز به اینکه مجبور باشی حواست به همه چی باشه .. به نگاه دیگران .. به حرفات .. رفتارت .. چون اونها گاهی نمی تونن باور کنن آدمها بدون هیچ منظور خاصی (!) هم می تونن با هم فقط دوست باشن و از دوستی شون لذت ببرن ..

چقدر خوبه که حضور آدم تو یک جمع جوری باشه که موقع رفتن .. همه نگران نبودنش باشن .. به خاطر حسی که بهش دارن .. نه به خاطر کارایی که می کنه یا نیازی که بهش دارن ..

خدا جونم چقدر دلم می خواد بهت نزدیک باشم .. می دونم که با تو بودن باعث می شه که خوب باشم .. هی ..

 

/ 3 نظر / 18 بازدید
سید جمال طباطبایی

از نوشته هايت لذت بردم قبلا به وب شما وارد شده بودم اما تا بحال نظري نداده بودم من در وبم 3 تا پست دارم در مورد شعر و ادبيات است منتظر قدمهاي اهورايي وسبز شما هستم يا علي مدد حتما بيا ارزشش را دارد

فائزه

1. [نیشخند][نیشخند] این آرمان ِ من می باشد که به چرکولکی ها محل ندهم...بله![زبان] 2.سلااااام میترا که بلخره آمدی به وبلاگم .. 3. بنده در این لحظه شرمسارم که واقعا چیزی به ذهنم نمی رسه برای پستهات بنویسم اما بدونی که همه شون رو می خونم .. 4.اینجا کنتور میندازه که چقدر کاراکتر دیگه جا داری برای نوشتن و یجورایی روی اعصاب ِ منه ..! الان تقریبا 670 تا دیگه دارم که البته الان شد ششصد و 36 تا و ...![نیشخند] 5.دعا کن امتحانامو خوب بدم .. خودتم درساتو خوب بخون دیگه خانوم دهه ! [ماچ]

فائزه

آهای آهای!.. نبینم دوباره کم پیدا بشه خدای مهر ِ ما ها ... میترا بیا بیا .. قایم نشو باز [زبان]